Profesyonel Destek Anlaşmaları Hizmetleri

   

Profesyonel teknik destek anlaşması çok kullanıcılı bilgisayar ortamları ve üst düzey donanımlar kullanılan network ortamlarına destek vermek amacıyla hazırlanmıştır. Tarafınıza sunulan anlaşmada hedef, firmanızda oluşabilecek teknik problemlere en hızlı şekilde müdahale edebilmek, ileri düzey teknik bilgi gerektiren konularda profesyonel teknik kadrolarımızın bilgi ve tecrübelerinden firmanızın etkin bir şekilde faydalanmasını sağlamaktır. Verilecek teknik hizmetin bir anlaşmayla sunulma amacı firmanızın talep edeceği servislerde öncelikli destek alması, anlaşma kapsamı dışında kalan farklı destek taleplerinde firmanıza yansıyacak maliyetlerin düşürülmesidir.
 
Geniş Ürün Desteği: Her biri ayrı uzmanlık gerektiren ürün ve uygulamalarda profesyonel destek sağlanması. Marka bağımsız tüm PC, Server, Printer, Ekran ve Network ürünlerine onarım hizmeti sunulmaktadır.

Kritik Uygulamalara Sınırsız Destek: -Server, network alt yapısı gibi tüm sistemin çalışmasını etkileyen kritik problemlerde mesai saati gözetilmeden 7/24 hizmet verilir.

Periyodik Bakımlar: Sistemin genelinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak koruyucu bakım önlemlerinin alınması sağlanır.

Envanter: Sözleşmeli müşterilerin genel yazılım ve donanım envanterleri güncel olarak tutularak, servis kalitesi ve hızı artırılır.

Fiyat Avantajı: Tek tek hizmet almaya göre, sözleşme kapsamında düzenli hizmet daha ekonomiktir.( 6418 Okunma )

Etiketler : Sistem Bakım Anlaşması Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşması Bilgisayar Destek Hizmetleri